ŽKK Kastav – ŽKK Oštro 10:43 (0:6, 4:7, 2:18, 4:12)
ŽKK Kastav: Terzic, Majer, Šturm, Mršic 10, Duhanaj, Kovic, Ajhron, Korošec, Šverko, Sulejman, Špoljaric, Briški
ŽKK Kastav – ŽKK Frankopan 18:33 (4:8, 2:2, 6:7, 6:16)
ŽKK Kastav: Terzic 4, Majer, Šturm, Mršic 10, Duhanaj 4, Kovic, Ajhron, Korošec, Šverko, Sulejman, Špoljaric, Briški
Svoju prvu povijesnu utakmicu odigrale su košarkašice Kastva 23.veljace 2011. godine. U srazu s KK Oštro iz Kraljevice u Županijskom prvenstvu osnovnih škola zabilježile su poraz 10:43. Rezultat, medutim, nije bio toliko važan koliko cinjenica da je ženska ekipa našeg kluba pocela sportski djelovati. Bit ce ubuduce i poraza i pobjeda.
Za Kastav su nastupile: Aida Terzic, Lea Majer, Katrin Šturm, Emilly Mršic, Edmonda Duhanaj, Aristela Kovic, Lorena Ajhorn, Lucija Korošec, Gea Šverko, Kristina Sulejman, Matea Špoljaric i Patricija Briški.
Unatoc porazu i u drugoj utakmici protiv ekipe KK Frankopan iz Krka od 18:33, kao trener nisam bio razocaran. Važno je da smo poceli natjecateljski igrati. Svaki pocetak je težak, a ja vjerujem da cemo u iducim utakmicama pokazati još više žara i zabilježiti pokoju pobjedu.
U drugoj, neizvjesnijoj, utakmici u istom sastavu, istakla se Emilly Mršic koja je postigla 10 koševa, a poene su još postigle Edmonda Duhanaj (4) i Aida Terzic (4).